1. Arm&Hammer diş macunu dişleri hangi etken madde sayesinde beyazlatıyor?
Arm&Hammer 3 tona kadar beyazlatıcı diş macunu içeriğindeki Karbonat ve Mikro-Parlatıcı Kristaller içeren özel formülü satesinde diş minesini 3 tona kadar güvenle beyazlatıyor.
2. Arm & Hammer dişleri beyazlatırken dişlerime zarar veriyor mu?
Arm&Hammer’ı aktif kimyasallar içeren diğer diş macunlarından ayıran en belirgin özelliği, içerisinde doğal bir mineral olan Karbonat’ı inceltilmiş mikrogranüller halinde bulundurmasıdır. Böylece Arm&Hammer dişlerinizi 3 tona kadar güvenle beyazlatırken diş minesine zarar vermeden ulaşılması en zor diş aralarına girerek derinlemesine temizlemeye yardımcı olur.
3. Diş hassasiyeti nedir ve neden oluşur?
Soğuk, sıcak, ekşi, tatlı gıdaların tüketimi sırasında dişlerde meydana gelen sızlama ve ağrıya diş hassasiyeti denir. Dişte meydana gelen aşınmadan dolayı savunmasız dentin bölgeleri açığa çıkar. Dişte meydana gelen erezyon ve aşınmalar sonucunda yumuşak tabaka incelerek diş kökündeki savunmasız dentin bölgesinde oluşan sızlamalar zamanla derin ve şiddetli ağrıya dönüşebilir.
4. Arm&Hammer hassas dişler için diş macunu aynı zamanda dişleri beyazlatıyor mu?
Arm&Hammer Hassas Dişler için Beyazlatıcı Diş Macunu ağrılı diş hassasiyetinde azalma sağlamaya yardımcı olurken aynı zamanda dişleri güvenle beyazlatmaya yardımcı olur.
5. Arm&Hammer hassas dişler için diş macunu içeriğindeki hangi etken sayesinde diş hassasiyetinde azalma sağlamaya yardımcı oluyor?
Arm&Hammer klinik olarak etkisi kanıtlanmış Potasyum Nitrat içeren özel formülü sayesinde diş hassasiyetinde azalma sağlamaya yardımcı olur.
6. Arm&Hammer hassas dişler için diş macunu ne kadar sürede etkisini gösteriyor?
2 haftalık düzenli fırçalama sonucunda hassas dişleri güvenle beyazlatmaya ve ağrılı diş hassasiyetinde azalmayı sağlamaya yardımcı olur.

Deneme Deneme Deneme

  • List Item #1
  • List Item #2
  • List Item #3

Sub- Heading Text Goes here Tease them